Szkolenia dla prowadzacych szczepienia ochronne przeciwko COVID-19

2021-09-06
Szkolenie COVID-19

Zapraszamy fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych prowadzących szczepienia ochronne przeciwko COVID-19 na szkolenia praktyczne prowadzone w Centrum Symulacji Medycznej PUM we wrześniu 2021.

Osoby, które zaliczyły część teoretyczną mogą przystąpić do realizacji części praktycznej w CSM PUM. Program obejmuje zajęcia warsztatowe i ćwiczeniowe, realizowane w warunkach symulowanych, z wykorzystaniem trenażerów.

Szkolenia zaczynamy od: 16 do 30 września 2021 r. w dni powszednie w godzinach 16.00-19.00, sobota 9:00-12:00.
Po zarejestrowaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny!!!

Warunkiem odbycia się szkolenia w proponowanych terminach jest zebranie grupy minimum 8 osobowej.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

O terminie i godzinach szkolenia z prośbą po potwierdzenie obecności, zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub sms.

Zapraszamy do Centrum Symulacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecnie.
ul. Klonowica 50,
tel. 91 81 06 201