II Edycja Wycieczek Edukacyjnych do Centrum Symulacji Medycznej PUM

2020-02-28

Organizatorem wycieczek jest Ministerstwo Zdrowia.

Uczniowie szkół średnich mają kolejną okazję do spędzenia dnia w Centrum Symulacji Medycznej. Ruszamy z II edycją wycieczek edukacyjnych do naszego wyjątkowego miejsca. Nie czekaj i zgłoś swoją szkołę już dziś.

CSM powstał dzięki Funduszom Europejskim, aby uczyć przyszłych lekarzy, dentystów, pielęgniarki i położne z wykorzystaniem najnowszych technologii i symulatorów ciała ludzkiego. Już dziś kształcimy na najwyższym, światowym poziomie, a naukę tam cenią i bardzo sobie chwalą studenci największych uczelni medycznych Polsce. Jeśli uczniowie Twojej szkoły nadal zastanawiają się nad swoją przyszłością, pomóż im wybrać nową drogę i pokaż, jak kształcą się przyszli lekarze i pielęgniarki.

Dla kogo wycieczki edukacyjne?

Wycieczki edukacyjne kierujemy do uczniów klas II i III szkół średnich o profilu: biologiczno-chemicznym, medycznym, przyrodniczo-medycznym. Szkoła, która zgłasza udział do wycieczek musi być zlokalizowana w odległości maksymalnie 250 km od CSM.

Jedna szkoła może zgłosić maksymalnie 50 osób i nie mniej niż 30 (uczniowie z opiekunami).

Termin wycieczek:

17.04.2020

24.04.2020

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny na http://www.zdrowie.gov.pl/aktualnosc-3757-centra_symulacji_medycznej_znow_otwarte.html oraz wysłać na adres: t.banachowicz@mz.gov.pl.

Na formularze czekamy do 10.03.2020.

Dodatkowe pytania proszę przesłać na adres mailowy csm@pum.edu.pl.