Polski konsensus leczenia ciężkich odmrożeń

2019-09-12

Aktualne temperatury zewnętrzne nie zapowiadają rychłego nadejścia zimy, jednak wiele firm i instytucji już się do niej przygotowuje. I my również chcemy w tym pomóc.

Udostępniamy nasze Centrum Symulacji Medycznej, które będzie gospodarzem konferencji POLSKI KONSENSUS LECZENIA CIĘŻKICH ODMROŻEŃ w dniach 11-12 października 2019 r. Merytorycznie współorganizujemy ją z Polskim Towarzystwem Medycyny i Ratownictwa Górskiego i Komisją ds. Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Konferencja objęta jest patronatem Rektora PUM prof. Machalińskiego.

Zapraszamy do udziału chętnych lekarzy, załogi karetek Pogotowia Ratunkowego, patrole Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej oraz pracowników Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wojewody, czy Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności w Szczecinie.

Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem: csm@pum.edu.pl lub telefonicznie + 48 91 81 06 201.